KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429206
nr 1342 9206
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, stilleben. Olja på duk, 64x30 cm
Astrid Harms-Ringdahl, finländsk-svensk konstnär född i Helsingfors 1912, död 1984.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:11:58
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl